Többtízezer szál virággal, dísznövénnyel és fával töltik meg az Avram Iancu teret május 17-e és 19-e között a FlorAr virágkiállítás keretében.
A három napon át tartó virágkiállítás során a művészek hosszú órákon át tartó munkájának gyümölcsét csodálhatják meg a térre helyezett virágok alkotta műalkotások képében, amelyek hangszereket, bábukat, autókat, lepkéket, vagy egyéb színes és virágillatú kreációkat jelenítenek meg.
A május 17-én, pénteken megnyíló kiállítás keretében 16 és 18 óra között Soso és Nuți, ismert aradi gólyalábas előadóművészek szórakoztatják majd a nagyérdeműt, akik május 18-án, szombaton 16 és 18 óra között ismét visszatérnek majd a térre. A gyermekek számára mindennap 16 és 21 óra között virágos témájú műhelyfoglalkozást tartanak, illetve a téren berendeznek egy étel és ital részleget, ahol a kulináris élvezeteknek is hódolhatnak, és frissítőt vásárolhatnak.
A FlorAr eseménysorozatát az aradi Városháza a Municípiumi Kulturális Központtal együttműködésben szervezte.
Hozzászólások